Chaty / Rekreácia

Objekty, ktoré nie sú celoročne obývané sú najľahším terčom zlodejov a vlamačov. Pri ich zabezpečovaní je preto potrebné sústrediť sa na čo najväčšiu kompenzáciu práve tohto nedostatku.

Aké riešenie máme pre majiteľov chát, víkendových domov, apartmánov a pod.? Inteligentný kamerový zabezpečovací systém. Dali sme si veľkú námahu s jeho vývojom. Teraz je pripravený slúžiť vám tak, aby prešiel cez rozum nejednému zlodejovi.

V prvom rade sme odstránili veľký neduh bezpečnostných systémov – ich krátku výdrž po odstavení dodávky el. prúdu. Práchatelia totiž pred svojim činom často vypínajú prúd. Bežné systémy vydržia po výpadku energie fungovať hodinu až dve – ak vôbec. Náš systém počíta svoju výdrž v desiatkach hodín. Nehovoriac o tom, že o odstavení dodávky prúdu vás informuje SMS správou.

Ďalej náš kamerový systém navrhujeme tak, aby pokryl prípadné príchodzie a únikové cesty páchateľov. Sú tak nasnímaní za každých okolností. Nie je výnimkou, ak je zachytené aj ich vozidlo, spolu so ŠPZ. Monitoring vnútorných priestorov sa realizuje podľa požiadavky klienta na súkromie (nie každý chce mať kameru v chodbe, či obývačke).

Ak to technické možnosti dovoľujú a je dostupný aspoň nejaký internetový signál, vieme spraviť také zapojenie, aby si majitelia objektu mohli prezerať dom a jeho okolie aj vzdialene. Cez PC, mobil, alebo tablet. Samozrejmosťou je vyhotovovanie záznamu, ktorý sa archivuje minimálne po dobu sedem dní. A aby sme zabezpečenie doviedli do dokonalosti, tento záznam môže byť uchovávaný aj mimo objektu. Na vzdialenom, bezpečnom mieste. Zlodej tak ostáva bez šance.

Jednou z príjemných funkcionalít nášho kamerového systému je, že vám vie zaslať fotografiu aktuálnej situácie napríklad na váš mobil. To v prípade narušenia, alebo pohybu v objekte, či jeho bezprostrednom okolí. Ak vlastníte smartfón, alebo tablet, bude sa vám táto funkcia páčiť.

Prezradíme vám ešte, že pre vás vyvíjame systém rozpoznávania tvárí. Príde ku vám sused, systém ho spozná. Príde ku vám neznáma osoba, systém vás vyrozumie. Príjemné, však? A vy sa nemusíte o nič starať. Všetko je plne automatické.

Zavolajte nám a informujte sa. Sme špecialisti na bezpečnosť.