Firmy / Podniky

Vážení klienti a návštevníci. Nebudeme vás nudiť ani odrádzať komplikovanými technickými údajmi o kamerovej optike, technických parametroch a normách. Dôležité je nasledovné:

– Realizujeme profesionálne návrhy a inštalácie firemných kamerových systémov.

– V prípade potreby zabezpečujeme renováciu vášho aktuálneho bezpečnostného systému.

Bezpečnostné riešenia – najmä tie kamerové – sú naša vášeň. Vývojom skutočne kvalitného kamerového systému sme strávili veľa času. Teraz máme riešenia, ktoré vás posadia do kresla. Pripravíme vám taký systém, že sa budete čudovať, čo všetko dokáže. Či potrebujete monitorovať malú prevádzku, budovu, alebo veľký komplex budov a skladov – pokojne nás oslovte. Presvedčíme vás o význame nášho sloganu – špecialisti na bezpečnosť.

Ku každému kamerovému systému dodávame aj bezpečnostný projekt, alebo bezpečnostnú smernicu. Podľa platných zákonov ste totiž povinní mať tieto dokumenty vypracované. Spomíname to, lebo mnohokrát sa na to zabúda a pokuty sú podľa nového zákona vysoké.

Chceme vás ubezpečiť, že samotná montáž kamerového systému vôbec neovplyvní plynulý chod vašej spoločnosti. Súčinnosť potrebujeme najmä s firemnými IT technikmi (ak ich máte). V prípade potreby sú naši pracovníci pripravení pracovať aj večer, či cez víkend.

Ako teraz postupovať? Zavolajte nám, alebo napíšte. Poradenstvo a návrh projektu zabezpečenia je samozrejme bezplatné. V prípade potreby vám radi aj osobne objasníme celú problematiku a možnosti. Následne podľa cenovej ponuky uvidíte, že ďalej už naozaj váhať nemusíte. Fakturovať vieme aj s DPH, aj bez DPH – podľa potrieb vašej spoločnosti.