O nás

Najväčší regionálny poskytovateľ dátových služieb

M-TEC Plus s.r.o. je slovenská telekomunikačná firma. Služby sme začali poskytovať v roku 2007 pod názvom M-TEC, od 02.06.2009 pokračujeme v činnosti pod názvom M-TEC Plus s.r.o.. Internetové pripojenie poskytujeme v centrách miest, aj odľahlých regiónoch vidieka, kam iní poskytovatelia nedosiahnu. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v priebehu posledných dvoch rokov sa počet našich klientov zdvojnásobil. V súčasnosti sa staráme o 2000 prípojok. Tým sme sa zaradili medzi najväčších poskytovateľov internetu v našom regióne. Poskytujeme internetové služby v pásme 2,4GHz a 5GHz, dátové rozvody, štruktúrovaná kabeláž, optické siete. Servisné služby, opravy, predaj počítačovej, kancelárskej techniky, informačných technológií, telekomunikačné služby, výkopové práce, automatizácia a oznamovacia technika.

Pripájame ďalšie obce a mestá. Naša firma má kvalitného dodávateľa konektivity TELEKOM priamo z optiky, pripojením do SIXu .

– 2008 sme sa stali najväčším lokálnym poskytovateľom internetových služieb v našom regióne, čo prispieva k ďalšiemu skvalitňovaniu služieb.

– v lete 2009 sme prebrali zákazníkov firmy ORBEL

–  2009 zakúpenie spoja SAF 24GHz license-free

– 1.6.2010 sme odkúpili zákazníkov Dudince-netu, ktoré ukončili svoju činnosť.

– november 2010 dokončenie optickej trasy Tranpetrol – Šahy

– 2013 zakúpenie spoja UBIQUITI AirFiber 24GHz license-free

– 2014 zakúpenie troch spojov Siklu EtherHaul 1200FL 80GHz license-free

Pripravili sme pre Vás pekný darček vo forme ďalšieho zvýšenia rýchlostí na 3/10 Mbit/s download a 384/512 kbit upload, čím sme sa stali lídrom v pomere cena/výkon v porovnaní s najväčším celoslovenským “ Telekomunikačným operátorom „.

! ! ! AKCIA ! ! ! Nové tarify, router za 1 €.
ZNÍŽENIE CIEN V OBCIACH, INFORMUJTE SA O NOVÝCH CENÁCH!

V súčasnosti máme pokryté mestá : Šahy, Dudince, ďalej obce: Vinica, Plášťovce, Hrkovce, Hontianske Moravce, Súdovce, Lišov, Hontianske Tesáre, Dvorníky, Terany, Šipice, Slatina, Tupá-Chorvatice, Hokovce, Horné a Veľké Túrovce , Tešmak, Preseľany n.Ipľom, Vyškovce nad Ipľom, Sazdice, Kubáňovo, Horné Semerovce, Dolné Semerovce, Ipeľské Uľany, Iskorňa, Rykynčice, Balog nad Ipľom, Dolinka, Kleňany, Kosihy n.Ipľom, Hrušov, Sečianky, Veľká Ves nad Ipľom, Ipeľské Predmostie, Báčovce, Ladzany, kde si ľudia konečne môžu vybrať kvalitu za rozumnú cenu pred vysokou cenou či nekvalitou vo forme bezdrôtového zdielania DSL linky.
Novinkou sú obce:
Šudince  – čakáme záujemcov o pripojenie!!!

(v čase od 23:00 do 8:00, cez víkendy od 23:00 do 10:00 je rýchlosť 6 Mbit/512k)

 

Dostupnosť si môžete overiť v sekcii Dostupnosť alebo TU

Záujemcovia, ktorí majú zakúpenú techniku od iného poskytovateľa, budú zapojení BEZ POPLATKU, pričom v prípade záujmu umožníme službu bezplatne vyskúšať počas 10 dní.
V súčasnosti prebieha pripájanie obcí …
Pripravujeme pripojenie obcí: …
Zavolajte alebo napíšte a vyskúšajte kvalitu!
V týchto dňoch sa začalo budovanie optickej siete M-TEC FibreMAX v lokalite Šahy a Hrkovce, čím bude možné rozšíriť služby o poskytovanie digitálnej televízie či telefonovania VOIP.